O Nas

O NAS

Okna i drzwi z montażem

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną zajmującą się sprzedażą i montażem okien oraz drzwi PCV i aluminium. W ofercie posiadamy także drzwi, bramy garażowe oraz rolety zewnętrzne, żaluzje, moskitiery, roletki wewnętrzne materiałowe o bogatym wzornictwie. Oferujemy wyroby odpowiadające najnowszym rozwiązaniom i trendom światowym.

Nasz szeroki zakres działań gwarantuje, że zadowoleni z naszych usług są zarówno klienci indywidualni jak i firmy, deweloperzy czy instytucje państwowe. Zawsze dopasowujemy nasze usługi do oczekiwań naszych kontrahentów. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość.

Nasze profesjonalne ekipy, które posiadają wieloletnie doświadczenie, wykonują około tysiąca montaży oraz wymian okien rocznie. Od pierwszego kontaktu do końcowych regulacji, klient jest pod stałą opieką naszych doradców.

Zrealizowaliśmy wiele zamówień na terenie całej Polski oraz Niemiec. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i już teraz zapewniamy o starannym wykonaniu ewentualnego zamówienia.

NASZE FUNDAMENTY

Turn Right Traffic Signal http://barnimages.com/

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Dostarczamy produkty i usługi, którym można zaufać.

rsz_sprawnosc

SPRAWNOŚĆ

Minimalizujemy zaangażowanie klienta – maksymalizujemy sprawność realizacji.

Processed with VSCOcam with a6 preset

JAKOŚĆ

To nasze zobowiązanie wobec klientów. Wysoki standard jest podstawą naszej działalności.

Umów się na bezpłatny pomiar. Przyjedziemy do Ciebie.